Wesele

Od podszewki czyli nie taki chleb powszedni

Znając temat od podszewki i przestudiowawszy wcześniej Wasz plan dnia, jesteśmy na bieżąco z wszystkimi punktami i atrakcjami, które są zaplanowane na imprezę weselną, i które warto uwiecznić na fotografii. Wy nie musicie się już o nic martwić. To Wasze wesele. Fotografujemy, począwszy od powitania chlebem i solą, aż po oczepiny. Zazwyczaj omijamy „kotlety”, więc nie bójcie się o takie niezręczne sytuacje. Szanujemy Waszą prywatność i stosujemy się do zasady, że są granice dobrego smaku. Nie wykonujemy zdjęć niesmacznych lub mogących kogoś w jakiś sposób ośmieszać. Doskonale wiemy, że na każdym weselu jest miejsce zarówno na tradycyjne obrzędy jak i na szaleństwo na parkiecie. Staramy się wyważyć jedno i drugie tak, aby zdjęcia były zróżnicowane. Oprócz obowiązkowych punktów programu t.j. pierwszy taniec, krojenie tortu, podziękowania dla rodziców i oczepiny, wyłapujemy to, co najciekawsze i niekoniecznie widoczne dla każdego. Mimo, że formuła z założenia jest podobna, każdy ślub jest inny, bo inni są jego bohaterowie. Szanujemy to i każdorazowo podchodzimy do naszej pracy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem.

Cztery oczy

Aby zadbać o jakość fotografii, dostarczamy własne oświetlenie. Na ogół jesteśmy we dwoje, więc prawdopodobieństwo uchwycenia „momentów” jest więcej niż 100 procentowe 🙂 Patrzą na Was dwie pary oczu, które widzą więcej i rejestrują momenty, których byście się nie spodziewali. Na koniec otrzymujecie zdjęcia z dwóch różnych perspektyw. To niewątpliwie duża zaleta.

Dobre rady na wesele

Pamiętajcie, że to Wasz dzień. Zrzućcie część obowiązków na świadków i rodzinę. Aby wszystko gładko poszło, warto mieć plan, którego się trzymacie.

Ostatnia rada: Bawcie się dobrze i uśmiechajcie 🙂