Sesja ślubna

3 razy tak

Czy marzycie o wyjątkowej sesji ślubnej, na której będziecie wyglądali pięknie i wyjątkowo? O zdjęciach, które zawisną na Waszej ścianie i którymi będziecie się chcieli chwalić przed całym światem? O fotografiach, od których nie będziecie mogli oderwać oka? Jeśli odpowiedzieliście trzy razy TAK, to dobrze – sesja ślubna to nasza specjalność i znamy się na rzeczy.

Wasze zadowolenie to dla nas priorytet

Jeśli macie Swoją wizję na ślubną sesję zdjęciową – chętnie ją wykonamy wg Waszych wytycznych. Wychodzimy z założenia, że zdjęcia są przede wszystkim dla Was. To pamiątka z okazji Waszego wydarzenia w życiu, które jest niepowtarzalne i musi być pięknie uwiecznione. Zawsze staramy się jak najumiejętniej trafić w gusta każdego z Was. Słuchamy i odpowiadamy na Wasze życzenia i inspiracje.

Jeśli natomiast zupełnie nie wiecie jak to „ugryźć”, nie martwcie się – my się wszystkim zajmiemy. Mamy swój „kapelusz” z pomysłami i gwarantujemy, że znajdziemy pomysł na każdego. Zaproponujemy Wam tyle miejsc i wariantów, ile będzie trzeba. Dobrze jest, gdy sesja i jej temat nie są przypadkowe, lecz w pewien sposób pokazują Was prawdziwych. Dobre zdjęcie ślubne odzwierciedla Wasz charakter, nawiązuje do hobby, zawodu itp.

Sesja ślubna – jak to ugryźć?

Prawda jest taka, że większość sesji ślubnych wykonujemy w kilka dni po ślubie. Wówczas, gdy emocje już opadną i nie ma presji czasowej, możecie na spokojnie skupić się na tym, aby zdjęcia wypadły jak najlepiej. Sesja w zależności od ilości zamówionych fotografii trwa od 1 do 3 godzin. Osobiście, z uwagi na dbałość o stan kostiumów, komfort psychiczny i brak presji czasowej, polecamy wybrać termin inny niż termin ślubu. Aczkolwiek nie jest to regułą. W dzień ślubu zrealizowaliśmy dziesiątki udanych sesji, które zajęły nam mniej niż godzinę, i na których udało się uchwycić to, co najważniejsze. Czyli Was pięknych i młodych, wyjątkowy klimat dnia i niepowtarzalne emocje, które zawsze towarzyszą Wam w ten szczególny dzień.

Jeśli mielibyśmy wymieniać minusy sesji po ślubie, to trzeba wspomnieć, że czasem po szalonej całonocnej zabawie stroje są już nieco przybrudzone i być może trzeba będzie zainwestować w pralnię. Oryginalny makijaż i fryzura Panny mogą być nie do odtworzenia, lecz zazwyczaj nikt się tym nie przejmuje. Często Panny Młode z premedytacją zmieniają swój ślubny image i na sesji mają już nieco luźniejszą fryzurę, a makijaż nieco lżejszy. Musicie też pamiętać, że potrzebujemy trochę czasu, więc prawdopodobnie trzeba będzie rozważyć wzięcie urlopu na ten dzień.

Proponujemy wybrać opcję wciśnięcia guzika F11 ( full screen) i miłego oglądania!