Fotografia rodzinna

Rodzina jest dla człowieka niczym płótno dla artysty  – Richard Paul Evans

Fotografia rodzinna to kronika życia. Upamiętnia ważne okazje, wydarzenia i okoliczności. Może też być niczym innym jak pokazaniem emocji, Waszej wzajemnej relacji i miłości, która Was łączy.

Szczegóły

Oferujemy niebanalną fotografię całej Waszej rodziny. Fotografie w duecie i większym gronie, fotografie ciążowe, fotografię niemowlęcą, fotografię noworodkową i dziecięcą lub fotografię ślubną. Sesja zdjęciowa może się odbyć w studio fotograficznym, w Waszym domu, ogrodzie lub w dowolnym plenerze ( łąka, park itp.).

Podczas sesji może towarzyszyć nam nasza zaufana wizażystka, która zadba o Wasz wizerunek – wykona profesjonalny makijaż i ułoży fryzurę. W zależności od ilości zamówionych zdjęć, przeważnie sesja trwa ok. 2 godzin.

Przed sesją ustalamy charakter zdjęć, omawiamy stylizację, proponujemy zestawy ubrań, które najlepiej wziąć ze sobą na plan. Dobrze, aby ubiory pasowały do siebie, były w podobnej kolorystyce lub przeciwnie – pozostawały w kontraście do siebie. Możliwe jest też skorzystanie z gotowych stylizacji przygotowanych przez stylistkę ubioru – uwaga – usługa dodatkowa.

Po sesji wspólnie wybieramy najlepsze ujęcia do obróbki. Następnie starannie przygotowujemy i retuszujemy je w programie graficznym. Rezultatem końcowym są fotografie w wersji cyfrowej oraz papierowej. Oferujemy także różnorodne formy prezentowania fotografii od odbitek w dowolnym formacie, fotoobrazów po albumy i fotoksiążki.

Zapraszamy do kontaktu.