OFERTA ŚLUBNA NA ROK 2022/2023

Nasza oferta ślubna jest oparta jest na naszym wieloletnim doświadczeniuNajczęściej polecamy GOTOWE PAKIETY ślubne, które zawierają najpopularniejsze składowe. Oczywiście staramy dostosować się do budżetu, jakim dysponuje Para Młoda i każdy pakiet można również zmodyfikować wg waszych indywidualnych potrzeb. Wybierając idealny pakiet ślubny należy na spokojnie przemyśleć swoje oczekiwania oraz to, ile jesteście w stanie na to przeznaczyć. 

JAK PRACUJEMY

Przed przystąpieniem do każdego zlecenia wspólnie z Młodą Parą omawiamy szczegóły uroczystości i tworzymy wstępny scenariusz SESJI ZDJĘCIOWEJ. Zawsze staramy się jak najumiejętniej trafić w gusta każdego z klientów. Innymi słowy słuchamy, odpowiadamy na Wasze życzenia lub sięgamy do naszego kapelusza z pomysłami i proponujemy coś od siebie. Dobrze jest, gdy sesja i jej temat nie są przypadkowe, lecz w pewien sposób pokazują Parę Młodą (odzwierciedlają charakter, nawiązują do hobby, zawodu). Podczas reportażu jesteśmy dla Was niewidoczni. Reżyserujemy jedynie zdjęcia grupowe.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Pierwsze co nas wyróżnia podczas reportażu ślubnego to dyskretne podejście do osób fotografowanych. Podczas naszej pracy staramy się być niewidoczni, a ponadto jak najrzadziej ingerować w to, co dzieje się dookoła i nie przeszkadzać w uroczystości. Nie jesteśmy zwolennikami reżyserowania reportażu, ponieważ wszystko powinno naturalnie toczyć się swoim tempem. Na takie działania możemy pozwolić sobie podczas sesji poślubnej. Wtedy w razie potrzeby pomagamy w odpowiednim ustawieniu się przed aparatem, mówimy co i jak robić.  Zazwyczaj jednak przy realizacji sesji zdjęciowych stawiamy na naturalność i waszą kreatywność i zaangażowanie. Kluczem jest nasze wzajemne zrozumienie oraz dostosowanie tematu do konkretnych ludzi. Wtedy wszystko się uda, a zdjęcia będą piękną pamiątką na lata. Aby najlepiej zadbać o finalny produkt, który do Was trafi, zawsze kładziemy też duży nacisk na postprodukcję zdjęć.

REPORTAŻ

Realizując REPORTAŻ ŚLUBNY jesteśmy z Wami w zależności od pakietu podczas momentów t.j:
– przygotowania do ślubu (wizyta u fryzjera, kosmetyczki, ubieranie się Młodych);
– błogosławieństwo rodziców;
– ceremonia ślubna w Kościele / Urzędzie Stanu Cywilnego;
– impreza weselna do oczepin, max. do godz. 01:00;
– poprawin.

SESJA ŚLUBNA

Standardowa SESJA ZDJĘCIOWA odbywa się zazwyczaj w dniu ślubu lub w inny wspólnie ustalony dzień. Wszystko dzieje się wg ustalonego wcześniej scenariusza, w miejscu wyznaczonym przez Parę Młodą lub zaproponowanym przez nas. Sesja zazwyczaj trwa ok. 2-3 godzin – w zależności od ilości zamówionych fotografii. Osobiście polecamy wybrać na tę okoliczność  termin inny niż dzień ślubu, z uwagi na komfort psychiczny, brak presji czasowej i dbałość o stan kostiumów. Pomimo to, w dniu ślubu warto zrobić choć kilka ujęć, aby uwiecznić niepowtarzalny nastrój tego wyjątkowego wydarzenia, który wyraża się w towarzyszących mu naturalnych emocjach. Także wygląd Pary Młodej, najczęściej nie jest do odtworzenia w 100 %.

FOTOKSIĄŻKA

Wszystkie zamówione zdjęcia oddawane są po starannej obróbce na pendrive’ie w specjalnym ETUI z nadrukiem oraz w formie FOTOKSIĄŻKI. Opcjonalnie do wyboru w klasycznym ALBUMIE z ręcznie wklejanymi odbitkami. Do każdego pakietu standardowo dołączamy INTERNETOWĄ GALERIĘ ze wszystkimi zdjęciami do oglądania dla gości i rodziny (przez okres min. 2 miesięcy od momentu przekazania zdjęć).

Opcjonalnie do każdego pakietu można zamówić :

-> dodatkowe ODBITKI W STYLOWYM PUDEŁKU
-> 
dodatkową FOTOKSIĄŻKĘ dla rodziców ( Pakiet 2+1)
-> POLAROIDY
– natychmiastowo wywołane zdjęcia służące jako ilustracje do pamiątkowej księgi gości.
-> FOTOOBRAZY – duże powiększenie wybranego przez Państwa zdjęcia w nowoczesnej formie ekspozycji – fotografia naklejona na płycie o gr. 3 mm z profilem zamocowanym od tyłu. Dostępne różne formaty.

SPRZĘT

Wszystkie zdjęcia wykonywane są profesjonalnymi LUSTRZANKAMI CYFROWYMI marki CANON (pełna klatka) oraz przy użyciu najwyższej klasy obiektywów serii L. Dysponujemy także profesjonalnym SPRZĘTEM OŚWIETLENIOWYM – przenośne lampy studyjne na stopkach i statywach – oraz ZASILACZEM do lamp, który umożliwia pracę w dowolnym miejscu z dala od źródeł zasilania. Istnieje też możliwość wykonania zdjęć w formie ANALOGOWEJ na negatywach (mały obrazek, aparat średnioformatowy).

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU MAILOWEGO W CELU OTRZYMANIA KOMPLETNEJ OFERTY WRAZ Z CENNIKIEM.