Sesja ślubna

S c r o l l D o w n

Sesja ślubna

3 razy tak

Czy marzycie o wyjątkowej sesji ślubnej, na której będziecie wyglądali pięknie i wyjątkowo? O zdjęciach, które zawisną na Waszej ścianie i którymi będziecie się chcieli chwalić przed całym światem? O fotografiach, od których nie będziecie mogli oderwać oka? Jeśli odpowiedzieliście trzy razy TAK, to dobrze – sesja ślubna to nasza specjalność i znamy się na rzeczy.

Wasze zadowolenie to dla nas priorytet

Jeśli macie Swoją wizję na ślubną sesję zdjęciową – chętnie ją wykonamy wg Waszych wytycznych. Wychodzimy z założenia, że zdjęcia są przede wszystkim dla Was. To pamiątka z okazji Waszego wydarzenia w życiu, które jest niepowtarzalne i musi być pięknie uwiecznione. Zawsze staramy się jak najumiejętniej trafić w gusta każdego z Was. Słuchamy i odpowiadamy na Wasze życzenia i inspiracje.

Jeśli natomiast zupełnie nie wiecie jak to „ugryźć”, nie martwcie się – my się wszystkim zajmiemy. Mamy swój „kapelusz” z pomysłami i gwarantujemy, że znajdziemy pomysł na każdego. Zaproponujemy Wam tyle miejsc i wariantów, ile będzie trzeba. Dobrze jest, gdy sesja i jej temat nie są przypadkowe, lecz w pewien sposób pokazują Was prawdziwych. Dobre zdjęcie ślubne odzwierciedla Wasz charakter, nawiązuje do hobby, zawodu itp.

Sesja ślubna – jak to ugryźć?

Prawda jest taka, że większość sesji ślubnych wykonujemy w kilka dni po ślubie. Wówczas, gdy emocje już opadną i nie ma presji czasowej, możecie na spokojnie skupić się na tym, aby zdjęcia wypadły jak najlepiej. Sesja w zależności od ilości zamówionych fotografii trwa od 1 do 3 godzin. Osobiście, z uwagi na dbałość o stan kostiumów, komfort psychiczny i brak presji czasowej, polecamy wybrać termin inny niż termin ślubu. Aczkolwiek nie jest to regułą. W dzień ślubu zrealizowaliśmy dziesiątki udanych sesji, które zajęły nam mniej niż godzinę, i na których udało się uchwycić to, co najważniejsze. Czyli Was pięknych i młodych, wyjątkowy klimat dnia i niepowtarzalne emocje, które zawsze towarzyszą Wam w ten szczególny dzień. 

Jeśli mielibyśmy wymieniać minusy sesji po ślubie, to trzeba wspomnieć, że czasem po szalonej całonocnej zabawie stroje są już nieco przybrudzone i być może trzeba będzie zainwestować w pralnię. Oryginalny makijaż i fryzura Panny mogą być nie do odtworzenia, lecz zazwyczaj nikt się tym nie przejmuje. Często Panny Młode z premedytacją zmieniają swój ślubny image i na sesji mają już nieco luźniejszą fryzurę, a makijaż nieco lżejszy. Musicie też pamiętać, że potrzebujemy trochę czasu, więc prawdopodobnie trzeba będzie rozważyć wzięcie urlopu na ten dzień.

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram