Sesja narzeczeńska

S c r o l l D o w n

Sesja narzeczeńska

PIĘKNI ZAKOCHANI 

Sesja narzeczeńska, sesja przedślubna, sesja zaręczynowa. Jakkolwiek nazwać, to sesja, która pozwala nam się lepiej poznać przed decydującym dniem Waszego ślubu. Wy oswajacie się z naszymi obiektywami i zwyczajnie łatwiej jest złapać nam później wspólny język fotograficzny. Nie jesteśmy już dla Was anonimowymi fotografami a Wy dla nas kolejną parą ślubną.

Zdjęcia narzeczeńskie to także wyjątkowo wdzięczne zdjęcia do powspominania po ślubie. Warto uwiecznić to, jak byliście jeszcze parą narzeczonych – młodzi, piękni i zakochani.. Takie zdjęcia będą idealnym uzupełnieniem do zdjęć ślubnych w Waszym albumie.

Pomysł i lokalizacja sesji dość często wychodzi od Was. Zazwyczaj jest to miejsce Waszej pierwszej randki lub po prostu ulubione miejsce. Zawsze staramy się, aby scenariusz zdjęć i dodatki nawiązały do Waszych zainteresowań. Wtedy zdjęcia wyjdą naturalnie i będą wspaniałą pamiątką.

CZY NA PEWNO WARTO?

Macie wątpliwości czy zdecydować na sesję narzeczeńską? Przedstawiamy kilka mocnych argumentów:

  • Po pierwsze, przy wykupieniu u nas większego pakietu jest ona GRATIS.
  • Po drugie, to dobry sposób na wcześniejsze zapoznanie się z nami i oswojenie się z naszym obiektywem.
  • Po trzecie, jeśli nie macie doświadczenia w pozowaniu – to dobry trening przed sesją ślubną.
  • Po czwarte, będziecie mieć świetny materiał do dalszego wykorzystania przy tworzeniu zaproszeń, kartek „save the date”, a także przy podziękowaniach dla rodziców czy jako dekorację sali weselnej.
  • Na koniec – gwarantujemy, że będziecie się świetnie bawić i spędzicie z nami niezapomniany dzień.
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram