Sesja narzeczeńska

S c r o l l D o w n

Sesja narzeczeńska

TRENING I PRZEŁAMYWANIE LODÓW 

Sesja narzeczeńska, sesja przedślubna, sesja zaręczynowa. Jakkolwiek nazwać, to sesja, która pozwala nam się lepiej poznać przed decydującym dniem Waszego ślubu. Gwarantujemy, że po tej sesji przełamiemy już pierwsze lody 🙂. Będziecie mieć okazję, aby oswoić się z naszymi obiektywami. Jest to także doskonały trening przed sesją ślubną. Gdy złapiemy wspólny język fotograficzny, na pewno będziecie spokojniejsi podczas ślubu i sesji ślubnej, bo będziecie już wiedzieć czego możecie się spodziewać.

PAMIĄTKA

Zdjęcia narzeczeńskie to także wyjątkowo wdzięczne zdjęcia do powspominania po ślubie. Warto uwiecznić to, jak byliście jeszcze parą nie związanych przysięgą narzeczonych. Nie będziecie się musieli zastanawiać jak wyglądaliście przed ślubem, czy coś się w Was zmieniło. Takie zdjęcia będą idealnym uzupełnieniem do zdjęć ślubnych w Waszym albumie.

LOKALIZACJA

Pomysł na klimat zdjęć i lokalizacja sesji to istotna sprawa. Często pary wybierają miejsca, które są im bliskie lub związane z ich wspólnymi wspomnieniami. Zazwyczaj jest to miejsce Waszej pierwszej randki lub po prostu ulubione miejsce. Zawsze staramy się, aby scenariusz zdjęć i dodatki nawiązały do Waszych zainteresowań. Wtedy zdjęcia wyjdą naturalnie i będą wspaniałą pamiątką.

NASTAWIENIE

Od tego będą zależeć efekty zdjęć. Ważne, abyście zachowywali się naturalnie i w miarę możliwości jak najbardziej otworzyli się przed obiektywem. Nie kryjcie się też z waszymi uczuciami. Przyda się wyobraźnia i Wasza kreatywność w pozowaniu. Ale nie bójcie się. Zawsze pomagamy i mówimy, co macie robić, aby jak najlepiej zaprezentować się przed obiektywem. Jednak Wasza inicjatywa będzie zawsze dużym atutem.

STRÓJ

Warto ubrać się wygodnie i stosownie do klimatu zdjęć. Wybierzmy z szafy takie ubrania, w których czujemy się dobrze i, w których dobrze wyglądamy. Ważne, aby stroje pasowały do siebie stylistycznie i kolorystycznie. Unikajmy ubrań z napisami, drobnymi deseniami.

CZY NA PEWNO WARTO?

Jeśli wciąż macie wątpliwości czy zdecydować na sesję narzeczeńską przedstawiamy kilka mocnych argumentów:

  • Po pierwsze, przy wykupieniu u nas większego pakietu jest ona GRATIS.
  • Po drugie, to dobry sposób na wcześniejsze zapoznanie się z nami i oswojenie się z naszym obiektywem.
  • Po trzecie, jeśli nie macie doświadczenia w pozowaniu – to dobry trening przed sesją ślubną.
  • Po czwarte, będziecie mieć świetny materiał do dalszego wykorzystania przy tworzeniu zaproszeń, kartek „save the date”, a także przy podziękowaniach dla rodziców czy jako dekorację sali weselnej.
  • Na koniec – gwarantujemy, że będziecie się świetnie bawić i spędzicie z nami niezapomniany dzień.
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Linkedin