Przygotowania do ślubu

Na ostatni guzik

Przygotowania do ślubu to wyjątkowe chwile. W zależności od Was i Waszego charakteru może to być gorący czas, pełen nerwów, pośpiechu lub przeciwnie – czas oczekiwania, spokoju i wyciszenia przed tym ważnym wydarzeniem, jakie Was czeka. Druga opcja w zdecydowanej mniejszości:). Naturalnie to czas „dopinania wszystkiego na ostatni guzik”, dosłownie i w przenośni. Szum, gwar, Wasza rodzina. Łzy, emocje, wzruszenia.. Przygotowania idą pełną parą. Makijaż, fryzura, dodatki, obrączki. No właśnie, gdzie te obrączki. Tata prasuje koszulę, mama biega po domu i szuka agrafki, świadkowa pomaga zapiąć suknię.. Zjeżdżają się goście i dalsza rodzina. Już za chwilę błogosławieństwo. Generalnie dużo się dzieje.

Niewidzialni

Wchodzimy do Waszego domu i wtapiamy się w otoczenie, aby złapać ulotne chwile warte zapamiętania. Poznajemy Was i Waszą najbliższą rodzinę. Wasz ślub już lada moment. Subtelne kadry z momentu ubierania Waszych strojów są niepowtarzalne. Prawdopodobnie już nigdy nie wdziejecie ponownie tych strojów. Wasi rodzice na ogół nie kryją wzruszenia. To ważny dzień również dla nich. Uwierzcie, warto to wszystko uwiecznić.

Dobre rady na przygotowania

Starajcie się być sobą, bez napinania. Liczy się naturalność i prawdziwe emocje, nie hamujcie się przed nimi, a gwarantujemy, że zdjęcia wyjdą świetnie. Radzimy oczyścić ze wszystkich zbędnych rzeczy miejsce, gdzie będziecie się przygotowywać. W myśl zasady: im prościej tym lepiej. Ważne, żeby pomieszczenie było schludne i estetyczne. Czasem drobne elementy, które pojawiają się w kadrze mogą zupełnie popsuć zdjęcie. Warto też wybrać przestronne i jasne wnętrze. Im więcej światła, tym lepsze fotografie. Poinformujcie też członków rodziny, żeby przygotowali się na obecność fotografa. To chyba tyle 🙂