Sesja ślubna w ogrodach Zamku Książ

S c r o l l D o w n

Tajemniczy ogród

Gdy padło na sesję w ogrodach Zamku Książ, od razu wiedzieliśmy, że w przypadku tej pary to będzie strzał w dziesiątkę. Piękna a zarazem prosta suknia Justyny, jej zjawiskowa uroda oraz klasyczna elegancja i klasa Piotra idealnie się wtopią w to otoczenie. Młodzi przyjechali z daleka, aby nam pozować. Jeszcze tego samego dnia mieli wracać do stolicy, więc czas był nieco ograniczony.. ale wiedzieli, że sesja ślubna w Zamku Książ będzie wyjątkowa i warto przejechać te kilkaset kilometrów.

Trafiliśmy na słoneczny, lecz niezbyt upalny dzień. Chwilami Justyna wręcz marzła i musiała odziewać się w czarną ramoneskę. Może dlatego nie było tam przesadnych tłumów, które potrafią utrudnić Młodym pozowanie. Sam klimat miejsca jest niezwykły. Uderza wręcz piękno kwiatów, idealnie przyciętych żywopłotów i wszechobecny, majestatyczny gmach zamku.

Ciężko nam było opuszczać to miejsce. Ma ono w sobie jakąś przyciągającą magię i unoszącego się ducha odległej przeszłości, który sprawia, że chce się tam wracać. Obiecaliśmy sobie, że niedługo przyjedziemy tam znowu. Tym razem na spokojnie i bez pośpiechu.

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Linkedin