Rekomendacje

S c r o l l D o w n

Rekomendacje

……………………………….

Bardzo polecam wszystkim studio MigaFka! Moje zdjęcia ze ślubu są przepiękne! Sesja bardzo udana! Wszystko odbyło się w cudownej i luźnej atmosferze! Dzisiaj naprawdę trudno o znalezienie fotografa, który posiada zmysł artystyczny połączony z umiejętnością odkrywania tego, co w nas – fotografowanych najpiękniejsze… Od początku projektu praca przebiegała profesjonalnie, z pomysłem i zgodnie z oczekiwaniami. A na koniec miła niespodzianka 🙂 – cały materiał w starannym i bardzo gustownym opakowaniu przywieziono do domu :-))) Jeszcze raz bardzo dziękuję!!! A innych zachęcam do współpracy ze Studiem MigaFka, bo naprawdę warto!!! 

Kasia

młoda para siedzi na przystani

……………………………….

You guys are super good!!! Excellent pictures, great service and at a really good price. Thank you very much for making my wedding a memorable event. 

Alex

młoda para buja się na oponie

……………………………….

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć ślubnych wykonanych przez panią Julię! Idealnie uchwycono najpiękniejsze momenty ze ślubu, zdjęcia są pięknie obrobione, a fotoalbumy są wręcz cudowne.

Natalia

pierwszy taniec młodej pary

……………………………….

I strongly recommend Slubna MigaFka for all important photosessions  Guys are professional, pleasant to work with, their photos of my wedding were amazing, everybody loved it! Their prices are very good as well 😉 

Yu

portret młodej pary przy drzewach

……………………………….

Ślubna MigaFka zrobiła nam reportaż ślubny oraz sesję małżeńską. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektu końcowego!! Zdjęcia wyglądają jak z zagranicznych magazynów. Są piękne, wyglądamy na nich naturalnie, a nie jakbyśmy pozowali. Tomek, który bym z nami na ślubie ma mega energię i poczucie humoru, a to w ludziach cenimy. Szczerze bardzo polecamy. 

Justyna

sesja ślubna w ogrodach zamku książ

……………………………….

Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia i że byliście w tym dniu z nami 

młoda para w zamku moszna

……………………………….

Profesjonalna ekipa z fajnymi pomysłami na zdjęcia. Bardzo fajni ludzie – praca sprawna i bezproblemowa. Polecamy :)))

Martyna i Mateusz

sesja ślubna w lesie

……………………………….

 

Współpracę oceniamy bardzo pozytywnie, fotografowie z ogromną pasją, zaangażowaniem i głową pełną pomysłów. Polecamy w 100%, jeśli poszukujecie fotografa, to śmiało – nie będziecie żałować.

Paulina i Bartek

młode małżeństwo stoi na pomoście
Sesja ślubna Pauliny i Bartka

……………………………….

Najlepsi profesjonaliści z jakimi współpracowałem. Bezkonfliktowi, bardzo dobry kontakt, elastyczne podejście. Przez całą imprezę byli obecni, a jednocześnie nie zauważalni. Na specjalne życzenie pracowali również aparatami analogowym. Tylko polecać !!!

Anna i Łukasz

młoda para pod kocem

……………………………….

Julia i Tomasz dali radę po całości! Mają dobre oko do fajnych momentów, oddają cały charakter każdego z gości. Ich podejście jest bardzo profesjonalne a w trakcie uroczystości są praktycznie niezauważalni, co było dla nas dużym plusem. Na plenerze pomagają i doradzają, gdy nie wiesz jak się ustawić. Jakość zdjęć również jest na bardzo wysokim poziomie. Praktycznie każdym zdjęciem można się pochwalić. Serdecznie polecamy. 

Agata i Piotr

młoda para na łódce

……………………………….

Bardzo ciepli i zgrani młodzi ludzie! Widać znają się na rzeczy, poświęcili nam dużo czasu oraz dotrzymali terminów. Zdjęcia wyszły przecudne, bajeczne i takie o jakich marzyliśmy. Serdecznie polecam!

Karolina

……………………………….

Bravissimi Artisti! Grande professionalita ..
Stupende foto ritrattistiche…
Consiglio vivamente.

Enrico

……………………………….

Dziękuję za dwie bardzo udane sesje – piękne zdjęcia rodzinne i z brzuszkiem będą dla nas pamiątką na długie lata, a świetne zdjęcia naszego sklepu są jego najlepszą reklamą. Bardzo polecam, bo to fachowcy z prawdziwie artystycznym spojrzeniem.

Martyna

……………………………….

Bardzo miła i profesjonalna obsługa wesela. Reportaż świetny – a fotograf niezauważalny podczas imprezy  Jeśli chodzi o sesję w plenerze rewelacja, zdjęcia z pomysłem i pięknie obrobione. Nic dodać nic ująć. Szczerze polecam. 

Joanna

……………………………….

Bardzo polecamy Studio MigaFka! Dlaczego? Ano dlatego, że są to mega profesjonaliści, z którymi praca to ogromna przyjemność. Przede wszystkim są to pasjonaci, którzy z największą starannością podchodzą do każdego szczegółu, dlatego współpraca z nimi to również dobra zabawa!  Zdecydowanie polecamy!

Tomek

……………………………….

MigaFka… MigaFka… to oryginalnych zdjęć mega dawka!
Julka i Tomek odkryją w Tobie duszę wampa
z poświęceniem totalnym i okiem profesjonalnym 
energetyczny i niebanalny dream-team tworzą
pozostawiając Cię z furą uwiecznionych uczuć, emocji, wspomnień i…
buzią zadowoloną! 

Ewelina

młoda para z gitarą

……………………………….

Niesamowicie kreatywni, pogodni i niezmordowani w działaniu. Z głową pełną pomysłów ale także otwarci na nasze sugestie. Nasza sesja ślubna została wykonana na najwyższym poziomie technicznym oraz twórczym. Do dziś z dużym sentymentem wracamy do wykonanych przez Migafkę zdjęć. Z pełną odpowiedzialnością polecam! 

Patrycja

……………………………….

„Szkoda, że słowami nie da się oddać tego, jak bardzo jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Julią i Tomkiem. Z resztą, co tu dużo pisać: wystarczy przejrzeć portfolio na stronie Migafki, a to i tak naprawdę dopiero początek! Wiedzieliśmy, że nasze zdjęcia ślubne będą udane, ale to, co otrzymaliśmy od Migafki przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.  Niepowtarzalne fotografie, niezwykłe ujęcia, wspaniale oddany klimat. Cudo w każdym calu.”

Gosia i Andrzej

……………………………….

„Studio Migafka to profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do tematu. Otrzymaliśmy oddające atmosferę chwili fotografie z dnia ślubu i wesela oraz ciekawe ujęcia z pleneru. Zdjęcia poddawane są obróbce graficznej, która wydobywa z nich to co najlepsze. Końcowy efekt zamknięty jest w stylowych albumach, które są wspaniałą pamiątką. Szczerze polecamy współpracę z Julią i Tomkiem. A końcowy efekt na pewno pozytywnie Was zaskoczy.

Nina i Marcin

młoda para biegnie po schodach

……………………………….

„Doskonale dopracowany produkt, to to co mnie przyciągnęło do Migafki… nigdy nie chciałam sesji ślubnej bo wszystkie kojarzyły mi się ze zdjęciami w trawie, albo w piasku, ale przypadkiem trafiłam na Studio Migafka. Genialne pomysły plenerowe i doskonałe opracowanie fotografii… zdjęcia wychodzące zza obiektywu zespołu migafkowego są pełne wyrazu i charakteru, a ponadto tworzą spójną opowieść. Niezwykła, jedyna w swoim rodzaju pamiątka.”

Ola i Grzegorz

 

……………………………….

„Jedyną przeszkodą w kupnie usługi mogłaby być cena, aczkolwiek uważamy że usługa została wyceniona odpowiednio. Rezultatem kupna usługi jest oryginalność zdjęć i niekwestionowany talent fotografów. Najbardziej nam się podoba to, że każda sesja fotograficzna Migafki jest inna i nasze zdjęcia są niepowtarzalne. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z albumów, zdjęć zapisanych na płytach, dzięki którym możemy zrobić wydruki na dużym formacie i miłej wspolpracy. Zdecydownie polecamy Migafkę dla osób, które lubią oryginalne, niebanalne fotografie pełne artyzmu, często z przymrużeniem oka. Bardzo dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym.”

Dorota i Paul

młoda para leży na długim welonie

 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Linkedin