* [ P L / E N G ] * intro : :: : oferta : :: : galerie : :: : linki : :: : rekomendacje

"Szkoda, że słowami nie da się oddać tego, jak bardzo jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Julią i Tomkiem. Z resztą, co tu dużo pisać: wystarczy przejrzeć portfolio na stronie Migafki, a to i tak naprawdę dopiero początek! Wiedzieliśmy, że nasze zdjęcia ślubne będą udane, ale to, co otrzymaliśmy od Migafki przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.  Niepowtarzalne fotografie, niezwykłe ujęcia, wspaniale oddany klimat. Cudo w każdym calu."

Gosia i Andrzej

"Szukając fotografa dla uwiecznienia naszego Ślubu i Wesela nawet nie spodziewaliśmy się, że znajdziemy kogoś tak kreatywnego jak Julia i Tomek. Zdjęcia są niesamowite i na pewno możemy powiedzieć, że nikt podobnych nie ma!! Nigdy się nie nudzą, chce się je oglądać nawet lata po wielkim wydarzeniu. Mile wspominamy także współpracę z parą fotografow, których pomysły i wykonanie mile nas zaskoczyły. Będziemy też śmiało do nich wracać dla uwiecznienia innych ważnych momentów naszego życia - sesja rodzinna z małym Adasiem będzie następna:)."

Gosia i Wojtek

"Studio Migafka to profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do tematu. Otrzymaliśmy oddające atmosferę chwili fotografie z dnia ślubu i wesela oraz ciekawe ujęcia z pleneru. Zdjęcia poddawane są obróbce graficznej, która wydobywa z nich to co najlepsze.
Końcowy efekt zamknięty jest w stylowych albumach, które są wspaniałą pamiątką. Szczerze polecamy współpracę z Julią i Tomkiem.
A końcowy efekt na pewno pozytywnie Was zaskoczy.
"

Nina i Marcin

"Doskonale dopracowany produkt, to to co mnie przyciągnęło do Migafkii... nigdy nie chciałam sesji ślubnej bo wszystkie kojarzyły mi się ze zdjęciami w trawie, albo w piasku, ale przypadkiem trafiłam na Studio Migafka. Genialne pomysły plenerowe i doskonałe opracowanie fotografii... zdjęcia wychodzące zza obiektywu zespołu migafkowego są pełne wyrazu i charakteru, a ponadto tworzą spójną opowieść.
Niezwykła, jedyna w swoim rodzaju pamiątka." 

Aleksandra i Grzegorz Zagórscy

"Jedyną przeszkodą w kupnie usługi mogłaby być cena, aczkolwiek uważamy że usługa została wyceniona odpowiednio. Rezultatem kupna usługi jest oryginalność zdjęć i niekwestionowany talent fotografów. Najbardziej nam się podoba to, że każda sesja fotograficzna Migafki jest inna i nasze zdjęcia są niepowtarzalne. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z albumów, zdjęć zapisanych na płytach, dzięki którym możemy zrobić wydruki na dużym formacie i miłej wspolpracy. Zdecydownie polecamy Migafkę dla osób, które lubią oryginalne, niebanalne fotografie pełne artyzmu, często z przymrużeniem oka. Bardzo dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym."

Dorota i Paul Costello

"Dzień naszego Ślubu był wspaniałym przeżyciem, a dzięki Studiu Migafka wspomnienia mają piękny, wyjątkowy zapis na zdjęciach. Fotografie są dopracowane, artystyczne i świetnie oddają klimat dnia a w połączeniu z ciekawą sesją plenerową tworzą jedyną w swoim rodzaju pamiątkę. Dziękujemy za miła współpracę i szczerze polecamy studio Julii i Tomka! "

Agnieszka i Mateusz


| F O T O G R A F I A     Ś L U B N A |

: :: : kontakt : :: : [ email ] : :: : [ +48 513928978 +48 505595775 ] : :: :