Oferta

S c r o l l D o w n

Oferta

NASZA OFERTA ŚLUBNA NA ROK 2018/2019

Nasza oferta ślubna jest oparta jest na doświadczeniu. Wyróżnia nas dyskretne podejście do fotografowanych podczas reportażu, kreatywność przy realizacji sesji zdjęciowych oraz nacisk, jaki kładziemy na postprodukcję zdjęć. Wybierając idealny pakiet ślubny należy na spokojnie przemyśleć swoje oczekiwania oraz to ile jesteście w stanie na to przeznaczyć. My ze swojej strony staramy dostosować się do budżetu, jakim dysponuje Para Młoda. Polecamy GOTOWE PAKIETY ślubne, które można również zmodyfikować wg waszych indywidualnych potrzeb.

oferta na zdjęcia ślubne pakiety

JAK PRACUJEMY

Przed przystąpieniem do każdego zlecenia wspólnie z Młodą Parą omawiamy szczegóły uroczystości i tworzymy wstępny scenariusz SESJI ZDJĘCIOWEJ. Zawsze staramy się jak najumiejętniej trafić w gusta każdego z klientów. Słuchamy, odpowiadamy na Wasze życzenia lub sięgamy do naszego kapelusza z pomysłami i proponujemy coś od siebie. Dobrze jest, gdy sesja i jej temat nie są przypadkowe, lecz w pewien sposób pokazują Parę Młodą (odzwierciedlają charakter, nawiązują do hobby, zawodu).

pakiety na fotografie ślubne

Standardowa SESJA ZDJĘCIOWA odbywa się zazwyczaj w dniu ślubu lub w inny wspólnie ustalony dzień wg ustalonego wcześniej scenariusza, w miejscu wyznaczonym przez Parę Młodą lub wybranym przez nas. Sesja zazwyczaj trwa ok. 3 godzin – w zależności od ilości zamówionych fotografii. Osobiście zazwyczaj polecamy wybrać termin inny niż termin ślubu z uwagi na dbałość o stan kostiumów, komfort psychiczny i brak presji czasowej. Chociaż wg nas w dniu ślubu warto zrobić choć kilka ujęć, ponieważ nastrój oraz wygląd Pary Młodej jest nie do odtworzenia.

oferta ślubna studia migafka

Realizując REPORTAŻ ŚLUBNY jesteśmy z Wami w zależności od pakietu podczas momentów t.j:
– przygotowania do ślubu (wizyta u fryzjera, kosmetyczki, ubieranie się Młodych)
– błogosławieństwo
– ceremonia ślubna w Kościele / Urzędzie Stanu Cywilnego
– impreza weselna do oczepin, max. do godz. 01:00

oferta na foto książkę SZCZEGÓŁY OFERTY

Wszystkie zamówione zdjęcia oddawane są po starannej obróbce na pendrive w specjalnym ETUI z nadrukiem oraz w formie FOTOKSIĄŻKI lub do wyboru w klasycznym ALBUMIE z ręcznie wklejanymi odbitkami. Do każdego pakietu standardowo dołączamy INTERNETOWĄ GALERIĘ ze wszystkimi zdjęciami do oglądania dla gości i rodziny (przez okres min. 2 miesięcy od momentu przekazania zdjęć).

zdjęcie młodej pary z roweremOpcjonalnie do każdego pakietu można zamówić :

-> dodatkowe ODBITKI W STYLOWYM PUDEŁKU
->
dodatkową FOTOKSIĄŻKĘ dla rodziców ( Pakiet 2+1)
->
dodatkowy ALBUM dla rodziców
-> POLAROIDY – jako ilustracje do księgi pamiątkowej.
To n
atychmiastowo wywołane zdjęcia wykonywane profesjonalną kamerą średnioformatową z przystawką polaroidową gwarantującą wysoką jakość zarejestrowanego obrazu. Film jest bardzo precyzyjny, z realnym odwzorowaniem obrazu. Z jednego filmu można zrealizować 10 zdjęć formatu 8×8.
->
FOTOOBRAZ – duże powiększenie wybranego przez Państwa zdjęcia w nowoczesnej formie ekspozycji – fotografia naklejona na płycie o gr. 3 mm z profilem zamocowanym od tyłu. Dostępne różne formaty.

młoda para przy przyczepie kempingowej SPRZĘT

Wszystkie zdjęcia wykonywane są profesjonalnymi LUSTRZANKAMI CYFROWYMI marki CANON (pełna klatka) oraz przy użyciu najwyższej klasy obiektywów serii L. Dysponujemy profesjonalnym SPRZĘTEM OŚWIETLENIOWYM – przenośne lampy studyjne na stopkach i statywach – oraz ZASILACZEM do lamp, który umożliwia pracę w dowolnym miejscu z dala od źródeł zasilania. Istnieje też możliwość wykonania zdjęć w formie ANALOGOWEJ na negatywach (mały obrazek, aparat średnioformatowy).

młoda para przy betonie z gitarą

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Linkedin